Barion Pixel
Weboldalunk használatával jóváhagyja a gluténmentes és finomított cukroktól mentes sütik használatát a sütikkel kapcsolatos irányelv értelmében.

Pödör bio homoktövis velő 250ml

3.560 Ft (2.803 Ft + ÁFA)
Menny.:db
Elérhetőség: Raktáron
Várható szállítás: 2023. december 13.
Egységár: 14.240,00 Ft/l

Pödör bio homoktövis velő 250ml

A homoktövis magas C-vitamin tartalmának következtében támogatja, roborálja, fiatalítja a szervezetet. Ennek köszönhető, hogy slágernövény, hiszen a legtöbb zsírban oldódó és vízben oldódó vitamint tartalmazza. Nagyon jó immunerősítő, növeli a szervezet ellenálló képességét, még allergiás (pollen) időszakban is remekül támogatja a szervezetet. Stresszoldó és nyugtató hatással rendelkezik, valamint segíti a gyomor és bélrendszer munkáját.  

A gyümölcshúsból különleges zamatú dzsem készíthető. Almalével és / vagy vízzel higítva nagyon finom, üdítő hatású. 

Gyártó:

Leírás és Paraméterek

Összetevők: 100% bio homoktövis velő

Hozzáadott cukrot, tartósítószert nem tartalmaz! 

Nyomokban, diót, mogyorót szezámmagot tartalmazhat!

Felbontás után tárolja hűtőben!

Származási hely: Magyarország

Átlagos tápérték 100g termékben: Energia: 200 kJ / 48,1 kcal, zsír:2,6g - amelyből telített zsírsavak: 0,6g, szénhidrát: 3,6g - amelyből cukrok: 3,1g, fehérje: 0,9g, só: <0g

 

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.